ברז שחור למטבח​

פריט עיצובי שהפך לפופלארי לאחרונה הוא ברז שחור למטבח. מדובר בצבע מודרני יותר המוסיף טאצ’ מיוחד למטבח ומאפשר יצירת עיצוב ייחודי למטבח בשילוב אביזרים שונים בצבעים דומים.

ברז שחור למטבח עם חיישן תנועה​

מעבר לצבע המיוחד והאסטתי, חלק מן הברזים הם גם בעלי חיישן מיוחד המפעיל את הברז ללא מגע. כך הברז נשאר נקי ונוח לתפעול בזמן הבישול במטבח. למשל, כאשר הידיים מלאות בסבון או לכלוך מהבישול. תכונה זו של הברז חוסכת ניקיון מיותר שלו לאחר מכן וכן חוסכת זמן בתהליך הבישול והנקיון.

סוגי ברזים נוספים​

ברז מטבח גמיש

קיימים גם ברזים שחורים בעלי ראש גמיש נשלף. מדובר בפריט שהוא גם מעוצב אבל גם נוח מאד, בייחוד אם שוטפים סירים, מחבתות או כלים אחרים גדולים במיוחד. ניתן לסובב את הברז 360 מעלות לנוחות מירבית בשטיפת הכלים. בנוסף, יש בברזים גם מצבי זרם שונים בהתאם לצורך. ברזים כאלה נמצאים לרוב בשימוש במטבחים מקצועיים של מסעדות, כך שאם אתם מרבים לבשל, זה סוג הברז הנכון לרכוש למטבח הביתי. 

טיפ חשוב: ברזים מהסוג הזה לעתים מצריכים התקנה של איש מקצוע, עקב הצורך להתאים את לחץ המים כך שהברז יהיה יעיל. שווה לבדוק מראש.

ברז מטבח משולב צבע זהב

אם עיצוב המטבח מתאים – ניתן לבחור גם בברזל המשלב בתוכו את הצבעים שחור וזהב. מדובר בשילוב צבעים שיש לו שימוש רחב בתחום העיצוב בכלל ועיצוב המטבחים בפרט.

ברז שחור למטבח בעיצוב מרובע

למטבחים מסויימים כדאי להתאים ברז דווקא בעיצוב מרובע דמוי מנוף ולאו דווקא בעיצוב עגול קלאסי. הוא מגיע במגוון צבעים וניתן להתאימו בקלות לשאר אביזרי המטבח.

טיפים נוספים

  • טרם הקנייה חשוב כמובן לוודא שהברז מתאים להתקנה בכיור הביתי שלנו.
  • חשוב להתאים את הברז גם לגודל הכיור. ברז גדול מידי לכיור קטן יגרום לכך שישפריצו מים לכל עבר בזמן השימוש.
  • באותו אופן, ברז קטן מידי לא יהיה יעיל לכיור רחב וגדול.
  • כדאי להתאים לברז גם אביזרי מטבח נוספים, מבחינה עיצובית, ליצירת עיצוב מדוייק יותר. למשל, לברז שחור נוכל להתאים מחזיק לספוג מהסוג הזה. 

מחפשים עוד אביזרים למטבח?